اخبار ویژه
 • به گزارش روابط عمومی معاونت امور باغبانی : مدیرکل دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری در حاشیه دومین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت، خدمات شهری، ماشین آلات و تجهیزات وابسته گفت : امروزه در جهان بالغ بر 4 میلیارد تن مواد غذایی حاصل از فعالیت های کشاورزی تولید میگردد که حدود 30 درصد آن به دلایل مختلف بصورت غیر قابل استفاده درآمده و از بین می رود.
  1398/09/19
 • به گزارش روابط عمومی معاونت امور باغبانی: در حاشیه جشنواره تخصصی کیوی در تنکابن، آقای مهندس طهماسبی معاون وزیر در امور باغبانی عنوان کرد : تولید کیوی در دنیا بیش از 4 میلیون تن می‌باشد و تقاضای مردم جهان برای خرید کیوی رو به افزایش است، بنابراین هنوز امکان زیادی برای ورود به بازارهای جهانی وجود دارد و ...
  1398/09/11
 • دوره آموزشی تحت عنوان ساز و کار مشارکت عمومی- خصوصی در توسعه باغبانی تجاری با همکاری دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری و دفتر امور اقتصادی در روز دوشنبه مورخ 98/8/27 با حضور کارشناسان ستادی در محل سالن جلسات معاونت امور باغبانی برگزار گردید.
  1398/08/29
 • آقای مهندس طهماسبی معاون وزیر در امور باغبانی سه‌شنبه شب در آئین افتتاح دومین نمایشگاه ملی خرما در بوشهر بیان کرد : سطح زیر کشت خرما در ایران 253 هزار هکتار است که 123 هزار هکتار از این میزان بارده و مابقی نهال است. وی افزود سالانه یک میلیون و 200 هزار تن خرما در کشور تولید می‌شود که از این میزان 306هزار تن با 330 میلیون دلار ارزآوری صادر می‌شود.
  1398/08/22
گالری تصاویر
دفتر گرمسیری
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal