اخبار ویژه
 • جلسه مذکور با حضور معاونین بهبود تولیدات گیاهی و مدیران زراعت و باغبانی هشت استان پایلوت(اصفهان، تهران، خراسان رضوی، فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، یزد و جنوب کرمان) با هدف توجیه طرح مذکور و نهایی نمودن سطح اجرایی سال 98 در روز چهارشنبه مورخ 98/2/11 در محل سالن جلسات این معاونت برگزار گردید.
  1398/02/17
 • جلسه مذکور روز یکشنبه مورخ 98/2/15 با حضور اعضای کارگروه و نمایندگان دفتر امور گلخانه ها، گیاهان دارویی و قارچ به منظور ارائه گزارش روسای کارگروه های تحقیقاتی در خصوص اقدامات انجام شده و هماهنگی برای برگزاری جلسه کمیته سیاست گذاری تحقیقات قارچ خوراکی، به منظور تصویب طرح های تحقیقاتی الویت دار پیشنهادی کارگروه ها و نحوه تامین اعتبار برگزار گردید.
  1398/02/17
 • جلسه مذکور در روز یکشنبه مورخ 98/2/8 با حضور اعضای کارگروه و نمایندگان دفتر امور گلخانه ها، گیاهان دارویی و قارچ در خصوص ارائه اقدامات انجام شده، در محل دفتر برگزار گردید.
  1398/02/17
 • آقای مهندس تقوی، مدیرکل دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان دارویی و قارچ خوراکی جهاد کشاورزی در حاشیه افتتاح نمایشگاه گل و گیاه در چابکسر شهرستان رودسر در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: ظرفیت کشور برای جلب تجار از طریق نمایشگاه گل و گیاه بیش از این میزان است و ایران در تولید برخی از گونه ها جزو بهترین ها درجهان است و...
  1398/02/11
گالری تصاویر
گل و گیاه
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal