ارائه تسهیلات به بخش خصوصی برای تولید نهال پیارم
آقای مهندس طهماسبی معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از طرح تجمیعی مزرعه فورخورج بندرعباس و چند طرح شاخص گلخانه ای در شهرستان حاجی آباد بازدید کرد و ...
1397/11/27

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، محمد علی طهماسبی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه طرح تجمیعی مزرعه فورخورج به عنوان یک الگوی موفق در سطح کشور معرفی خواهد شد، گفت: با توجه به افت منابع آبی، چشمه ها و قنات های این منطقه، اجرای این طرح می تواند بسیار حائز اهمین و اثربخش باشد.

وی افزود: با اجرایی شدن این طرح 152 هکتاری که 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، 120 نفر از جامعه بهره بردار بخش کشاورزی از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی امروز همچنین از چند طرح شاخص گلخانه ای در شهرستان حاجی آباد بازدید و اظهار امیدواری کرد با توجه به وجود گلخانه های مدرن و اقبال عمومی بسیار زیاد از سوی کشاورزان و بهره برداران این منطقه، تهمیدات لازم در راستای تسهیل صادرات محصولات گلخانه ای از سوی وزارت جهاد کشاورزی اندیشیده شود.

وی همچنین از آمادگی وزارت جهاد کشاورزی جهت ارائه تسهیلات به طرح های بخش خصوصی برای تأمین نهال پیارم خبر داد و گفت: با توجه به اینکه خواستگاه اصلی پیارم شهرستان حاجی آباد است، وزارتخانه و سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان آمادگی لازم را در زمینه ارائه تسهیلات به طرح های بخش خصوصی برای تولید نهال پیارم دارد و سرمایه گذاران می توانند طرح های خود را به سازمان جهاد کشاورزی ارائه کنند.

تعداد مشاهده خبر24 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal